מבזקים

פצוע אנוש בפיצוץ בלון גז באשדוד

שני בני אדם נפצעו אנוש וקשה בפיצוץ בלון גז בבית פרטי בעיר שגרם לקריסת חלק ממנו על יושביו. כוחות ההצלה שבזירה פינו את הפצועים לבית החולים ומבצעים סריקות אחר לכודים במקום

חדשות בארץ14.3.2019 | 19:31

דוברות איחוד הצלה

גבר בן 30 במצב אנוש וגבר נוסף בן 50 נפצע קשה הערב (חמישי) בקריסת חלק ממבנה ברחוב מרטין בובר באשדוד ככל הנראה כתוצאה מפיצוץ בלון גז. השניים חולצו מבין ההריסות על-ידי כוחות החירום ופונו לבית החולים אסותא בעיר.

סמוך לשעה 19:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על מבנה חד קומתי שקרס באשדוד. לפי מד"א, חובשים ופרמדיקים העניקו במקום טיפול רפואי ופינו לבית החולים את השניים, פצוע אנוש עם פגיעה רב מערכתית ופצוע קשה עם חבלות קשות בגפיים.

כוחות גדולים של כיבוי אש ומד"א נמצאים בזירה ועורכים סריקות אחר לכודים נוספים. הקריסה התרחשה ככל הנראה בעקבות פיצוץ בלון גז בבית מגורים פרטי.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אליהו אדרי, שהגיע מהראשונים לזירה, סיפר: "מדובר באירוע מורכב מאוד, המבנה החד קומתי קרס לגמרי ובמקום היה הרס רב. יחד עם כוחות הכיבוי פעלנו במהירות לחלץ את שני הגברים שנלכדו כשהם בהכרה וסובלים מפציעות קשות מאוד בכל חלקי גופם. העלנו אותם במהירות לאמבולנסים והם פונו תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לבי"ח אסותא בעיר.

 

אדרי הוסיף: "הכוחות הגדולים של מד"א שהגיעו לזירה נמצאים עדיין בשטח ומאבטחים את עבודת הכבאים שסורקים את המבנה וערוכים להעניק טיפול לפצועים נוספים במידה ויאותרו".

אבי עמר חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה מדווח מהזירה: "כשהגעתי למקום יחד עם צוות אמבולנס של איחוד הצלה נתקלנו בהרס רב במבנה. צוותי כיבוי חילצו שני נפגעים מהמבנה שמצבם בשלב זה מוגדר קשה. לטענת עוברי אורח נשמע פיצוץ עז ולאחר מכן המבנה קרס חלקית".

mako

שתף כתבה זו