מבזקים

עדכוני תעופה: וויז אייר יוצאת במבצע קורונה מטורף

חברת הלואוקוסט ההונגרית שבימים רגילים היא אחת החברות הפעילות בישראל, יוצאת במבצע משתלם במיוחד לתקופת המשבר: קונים כרטיס וברגע שיהיה אפשר לטוס-יהיה ניתן להשתמש בו

תיירות23.4.2020 | 13:43

pixabay

חברת הלואוקוסט ההונגרית שבימים רגילים היא אחת החברות הפעילות בישראל, יוצאת במבצע משתלם במיוחד לתקופת המשבר.

ניתן להזמין טיסה מלוח הטיסות של החברה, ובמידה שהטיסה תבוטל(סיכוי גבוה מאוד שנתב"ג לא יהיה פעיל עדיין בתחילת מאי) תוכלו לבחור כל תאריך אחר חודשיים קדימה ללא תוספת תשלום, גם אם ביום ההמראה המחיר יהיה פי 4, המחזיקים בכרטיס שטיסתו בוטלה יוכלו לבחור איזה תאריך שירצו-הלוך וחזור.

אם עד אז המצב לא יתבהר, וגם הטיסה החדשה תבוטל,תוכלו לדחות בעוד חודשיים קדימה מהטיסה החדשה.

לדוגמא, המזמינים טיסה הלוך ללונדון ב 3 במאי, וחזור ב 6 במאי, והטיסה בוטלה- יוכלו לבחור כל תאריך אחר עד 6 ביולי. במידה וגם טיסה זו בוטלה,

תוכלו לבחור כל תאריך עד 6 בספטמבר,וכן הלאה, עד שתוכלו לממש את כרטיס הטיסה.

וויז אייר צפויה לחזור לפעילות חלקית, כמובן שההחלטה על הקוים ומועד ההפעלה תתקבל לפי המדיניות בישראל ולפי מדינת היעד בנוגע להכנסת תיירים.

אם לא תהיו מעוניינים לדחות את כרטיס הטיסה לחודשיים הבאים, תוכלו לקבל 100% החזר כספי או 120% זיכוי באתר החברה, וכך תוכלו גם להחליף את היעד שלכם אם תרצו.

היתרון ברכישת כרטיס טיסה למאי ולקחת את הסיכון הוא שמחירי הטיסות במאי נמוכים בהרבה מהמחירים הצפויים באוגוסט-ספטמבר, תקופה שייתכן מאוד שבה נוכל כבר לטוס בצורה בטוחה יותר. ושוב – רק במידה והטיסה בוטלה,ניתן לדחותה או לקבל החזר. אם הטיסה יוצאת לפועל ואתם פוחדים או לא מעוניינים לטוס- אין אפשרות דחיה ואין אפשרות החזר.
חשוב להבין כי מדובר בכל זה בסיכון מסוים אך משתלם. אתם תממשו את הכרטיס ברגע שזה יהיה ניתן.

מצורפות מעט טיסות לתחילת חודש מאי עם אפשרות זו. שימו לב לאותיות הקטנות ושהכרטיס מסומן ב "“flexible tickets” הנותן אפשרות זו.

בוקרשט, 42$ 3-5.5 לחץ כאן

לונדון,67$ 5-9.5 לחץ כאן

לונדון, 67$ 5-17.5 לחץ כאן

וינה, 61$ 3-5.5 לחץ כאן

וינה, 61$ 3-6.5 לחץ כאן

בודפשט, 55$ 3-5.5 לחץ כאן

בודפשט, 55$ 3-8.5 לחץ כאן

קרקוב, 30$ 3-10.5 לחץ כאן

קרקוב, 30$ 3-6.5 לחץ כאן

קרקוב, 30$ 3-17.5 לחץ כאן

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו