מבזקים

פרסום ראשון: מינואר - הגעה למשרד הרישוי בתיאום תור מראש

הסוף לתורים הבלתי נגמרים? המהלך החדש, שנועד להפחית עומסים במשרד הרישוי, הוא חלק ממערך רחב יותר שמוביל משרד התחבורה שמטרתו להוציא שירותים מהמשרד ולהעבירם לאינטרנט. השר סמוטריץ': "התחייבות שמי שהזמין תור יחכה מקסימום עד 10 דקות בתור"‎

רכב ותחבורה28.11.2019 | 20:21

ארכיון | פלאש 90

בשורות טובות לנהגים בישראל: החל מחודש ינואר כל מי שירצה להגיע למשרד הרישוי יהיה חייב בהזמנת תור מראש באמצעות האינטרנט. המהלך החדש יכול להפחית משמעותית את התורים הארוכים בהם הציבור בילה עד כה במשך שעות ארוכות.

במשרד התחבורה מבטיחים כי השינוי יוביל לקיצור התורים, וכל מי שהזמין תור יגיע בשעות שונות של היום - כשהמטרה היא להפחית עומסים במשרד הרישוי. המהלך הוא חלק ממערך רחב יותר שמוביל משרד התחבורה והמנכ"לית קרן טרנר, להוציא שירותים מהמשרד ולהעבירם לאינטרנט, כדי שאנשים לא יצטרכו להגיע.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' אמר בתגובה: "לא צריך להגיע למשרד הרישוי בשביל הטופס הירוק שמתחיל את התהליך של הוצאת רישיון הנהיגה וגם לא יהיה צריך להגיע בשביל הרבה מאוד פעולות אחרות. כשכבר כן יהיה צריך להגיע אנחנו נעבור בתחילת שנה למודל של זימון תורים, עם התחייבות שמי שהזמין תור יחכה מקסימום עד 10 דקות בתור".

mako

שתף כתבה זו