מבזקים

ההזדמנות להשקעה הבאה שלך בנדל"ן מסחרי נמצאת בבית שמש

החלה מכירת המשרדים החל מ-495,000 שקל תשואה שנתית של כ-7.1%

כלכלי10.11.2019 | 10:49

יח"צ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית שמש נמצאת בתנופת פיתוח שמהווה הזדמנות יוצאת דופן להשקעות מניבות בנדל"ן מסחרי. הגידול במספר התושבים של העיר שעתידה להכיל בעוד עשור 360,000 תושבים, מייצרת ביקוש הולך וגובר לשטחי מסחר בעיר העתיד. הביקוש מביא לעלייה עקבית במחיר למ"ר מסחרי בעיר.

בית שמש לא עשויה מקשה אחת. יש אזורים בבית שמש שבהם הביקוש לשטחי מסחר גבוה יותר וישנם אזורים שבהם הביקוש נמוך יותר. יש לכך סיבות רבות אחת מהם קשורה לאוכלוסייה שמתגוררת סמוך לאזור המסחרי. בבית שמש בניגוד לערים אחרות המרכזים השכונתיים הם מוקד הקניות המרכזי של תושבי השכונה. לכן ההשפעה של סוג האוכלוסייה המתגוררת בשכונה על מחירם של הנכסים היא משמעותית. כך למשל אם בשכונה מתגוררים משפחות ממעמד גבוה יותר ובעלי כוח קניה גדול יותר, הנדל"ן המסחרי מניב יותר וערכו עולה בהתאם. 

המרכז המסחרי שעונה על התנאים של מיקום אסטרטגי ליד שכונה מבוססת, הוא מתחם בי סנטר החדש. המיקום שלו סמוך למרכז המסחרי הישן  עם בולטות לכביש ראשי הפכו אותו ליעד מבוקש לבעלי עסקים ומשקיעים בנדל"ן.

לאחרונה החל השיווק של קומת המשרדים במתחם במחיר של החל מ-,495,000 שקלים. בתשואה שנתית של כ-7.1 זו מהווה עבורך הזדמנות להשקעה מניבה>>>

שבוחנים לעומק את ההשקעה במתחם מגלים פער של 25% במחיר למ"ר במתחם החדש לעומת עסקה דומה במתחם הישן. המחיר הנמוך הוא פקטור משמעותי מאוד בעובדה שמתחם בי סנטר החדש זכה להתעניינות מצד אנשי עסקים ומבינים בתחום הנדל"ן המסחרי.

המחיר הנמוך שנובע ממכירה מוקדמת של השטחים בשלב של התחלת הבנייה, מעניק לך הזדמנות חד פעמית לרווח משמעותי במיוחד בתוך תקופה קצרה. כאשר עם השלמת הבנייה במתחם מחירו של הנכס צפוי לזנק ולהשתוות ואף להיות גבוה יותר ממחירו של נכס קיים שנמכר כיום.

רוצים לדעת עוד על הפרוייקט בבית שמש?
נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 077-9978718

 

שתף כתבה זו