מבזקים

כלה טרייה וחתן בר מצווה פונו לבית החולים

דאגה בבני ברק: עשרות שהשתתפו בשמחות בבני ברק פונו לבית החולים - שם נבדק החשד להימצאות חיידק הסלמונלה בגופם • בים המפונים: חתן בר מצווה וכלה שהתארסה לאחרונה

חרדים14.7.2019 | 11:43

אילוסטרציה | pixabay

מספר תושבי בני ברק פנו במהלך סוף השבוע לבית החולים ודיווחו כי הנם סובלים מהרעלת קיבה, לאחר שהשתתפו באירועי שמחה שנערכו בבני ברק - ואכלו מהמזון שהוגש.

בבית החולים ביצעו בדיקה ובשלב זה נבדק החשד להימצאות חיידק הסלמונלה בגופם, בעקבות המזון שאכלו באולמות השמחה.

משתתפי השמחות ששוחחו עם 'בחדרי חרדים' דיווחו על הקאות מרובות, שלשולים וכאבי בטן נוראיים. להפתעתם, פגשו בבית החולים גם את חתן בר המצווה בכבודו ובעצמו וכן את בני משפחתו שחגגו יום קודם לכן. כך גם כלה שהתארסה בסוף השבוע מצאה את עצמה בבית החולים יחד עם בני המשפחה.

הסובלים מהרעלת קיבה פונו למספר בתי החולים באיזור המרכז, ואלה העבירו דיווח למשרד הבריאות על החשד שעלה. היום (ראשון) בשעות צפויות להגיע תוצאות הבדיקות של משרד הבריאות.

מבית החולים מעיני הישועה נמסר ל'בחדרי חרדים' כי בערב יום רביעי ובמהלך יום חמישי, הגיעו כ- 20 אנשים ביניהם ילדים ונשים בהריון למעייני הישועה והתלוננו על כאבי בטן וסתמינים של קלקול קיבה, לאחר שהתברר שנראה כי כולם השתתפו בשמחות שונות שאותו קייטרינג בישל. "נבדק החשד לחיידק הסלמונלה שהיה בבלינצ'ס, ומבית החולים נשלחו תרביות צואה למשרד הבריאות בשביל לבדוק האם זהו אכן החיידק המצוי בביצים או משהו אחר".

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו