מבזקים

אסון: שני צעירים נהרגו בהתהפכות רכב

שני צעירים נהרגו ושלישי נפצע בינוני כאשר רכבם התהפך מסיבה שטרם ברורה | בתוך כך, בתום חקירתו הלילה של נהג המשאית שפגע ברכב וגרם למותן של אם ובנה, הוא נכלא

חדשות בארץ12.7.2019 | 10:41

דוברות המשטרה

הלילה אירעה תאונת דרכים בכביש 1 סמוך לצומת שומרוני הטוב, שני צעירים נהרגו ושלישי נפצע בינוני. מדובר בתאונת דרכים עצמית שאירעה בסמוך לשעה 6:45, כאשר רכב פרטי ישראלי התהפך מסיבה שטרם ברורה.

צוות רפואי של מד"א קבע את מותם של שניים בשנות העשרים לחייהם ופצוע נוסף בן 18.5 באורח בינוני, פונה לבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים כשהוא סובל מפגיעה קשה ביד.

פאראמדיק מד"א ניסן חפץ וחובש על אופנוע מד"א אביב ביטון סיפרו: "מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגענו למקום ראינו רכב מעוך הפוך על הגג, ברכב נסעו 3 צעירים בשנות העשרים, אחד מהם היה מחוץ לרכב ושנים נלכדו בתוכו, ביצענו מיון ראשוני, הצעיר שהיה מחוץ לרכב ואחד הלכודים היו מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם בשטח, הצעיר השלישי היה בהכרה, לאחר פעולות חילוץ מורכבות של הכבאים, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, ופינינו אותו לבית חולים תוך המשך טיפול כשהוא בהכרה ומצבו קשה".

בנוסף, חוקרי תאונת הדרכים הקטלנית שארעה אתמול (חמישי) בה נהרגו אם (28) ובנה (חודשיים) בכביש 7 סמוך לגדרה, יבקשו הבוקר מבית המשפט להאריך את מעצרו של נהג המשאית תושב הדרום בשנות ה-30 לחייו, לאחר שבתום חקירתו הלילה בה מסר גרסתו הוא נכלא.

במקביל לכך, ממשיכים החוקרים במלאכת חקירת התאונה הטראגית, תוך ביצוע פעולות חקירתיות רבות במטרה להגיע אל חקר האמת אודות נסיבות התרחשות התאונה.

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו