מבזקים

חבר המועצה שיגר מכתב זועם לקובי

רון קובי ראש עיריית טבריה שלח הודעה תפוצה בה הזמין את תושבי העיר לשיחה על התקציב ועל עתידו הפוליטי בבית 'יד לבנים' בעיר • חבר המועצה זעם ושיגר מכתב

מקומי30.6.2019 | 12:39

תומר נויברג, פלאש 90

חבר מועצת העיר טבריה ויו''ר ועדת ההנצחה העירונית, יוסף בן חמו, שיגר מכתב חריף לראש העיר, רון קובי, עקב כוונתו לערוך כנס פוליטי הכולל הסתה בבית יד לבנים בעיר.

היום (ראשון) הוא יום גורלי לעיריית טבריה ורון קובי, הערב זהו ניסיון אחרון של קובי להעביר את התקציב ולאחר הכישלון הצפוי לו, הוא יעמוד בפני שימוע לפני פיטורין במשרד הפנים.

בשידור החי שהעביר אמש מלשכתו בעירייה, אמר קובי "כי שלוש פעמים הגשנו תקציב טוב וחברי מועצת דחו אותו ומחר אם לא יעבור התקציב כל חברי המועצה ילכו הביתה, עכשיו נשאלת השאלה מה מוביל את חברי המועצה להצביע נגדו. וכאן מפנה קובי אצבע מאשימה כהרגלו, לעברו של אריה דרעי.

"משרד הפנים ואריה דרעי ישמחו לקבל את טבריה בחזרה, כמו שעשו בשנים האחרונות, הפכו את טבריה למוקד תיירות עבור החרדים - ללא טיילת פתוחה בשבת וללא תחבורה בשבת".

בחשבון הפייסבוק שלו כתב אמש רון קובי: השידור שכל טבריה והמדינה מחכה לו! האם מועצת עיריית טבריה תפוזר מחר וראש העיר יוזמן לשימוע? מדברים על התקציב, על וועדה קרואה, על כדורגל ועל מושחתים שמנסים להשפיע על חברי מועצה!!!

כנסו לשתף בכל הכח! מחר בשעה 17:30 שיחת עיר יחד עם ראש העיר ביד לבנים כולם מוזמנים, לאחר השיחה הקרנה של ישיבת התקציב! מחר בערב בשעה 19:00 ישיבת מועצת העיר בנושא התקציב! הישיבה תהיה סגורה לציבור ורק חברי מועצה ואנשי מקצוע מוזמנים , הציבור מוזמן להקרנה ביד לבנים וכן להקרנה בפייסבוק! שבוע טוב לכולם.

כאמור חבר המועצה ויו"ר ההנצחה העירונית יוסף בן חמו שיגר מכתב לקובי עקב האירוע הפוליטי שמתכוון להעביר בבית יד לבנים: "פעם נוספת אני בוש ונכלם להעלות על הכתב מכתב זה. מתבייש בעצם הרעיון והחשיבה הלקויה שלך שמרקיעה שחקים וחוצה גבולות, ושוב – אתה חוצה קו אדום ומתנהג בביזיון כלפי המשפחות השכולות", פתח בן חמו את המכתב.

"בהודעת הסתה תפוצתית ששלחת לתומכיך כתבת: מדברים על התקציב, על וועדה קרואה, על כדורגל ועל מושחתים שמנסים להשפיע על חברי מועצה! מחר בשעה 17:30 שיחת עיר יחד עם ראש העיר ביד לבנים כולם מוזמנים, לאחר השיחה הקרנה של ישיבת התקציב."

"בהודעה זו אתה מזמין את תומכיך לשיח פוליטי ומסית כנגד חברי מועצת העיר, בבית יד לבנים. היעלה על דעתך, שאתה רון קובי, המתהדר בנוצות הלוחם הנועז ומכבד המשפחות השכולות – תעשה שימוש במבנה הקדוש הזה לצרכים פוליטיים?!" תמה בן חמו.

"בית 'יד לבנים' הוא מקום מקודש לחברה הישראלית ומהווה קונצנזוס. לדידי – אין להכניס במקום זה מחלוקות פוליטיות כלל וכלל. אני דורש ממך לבטל לאלתר את הכנס הפוליטי אותו אתה מעוניין לקיים בבית יד לבנים. תדע לכבד את המקום, את בני טבריה הנופלים, את המשפחות שהותירו אחריהם הנופלים, ובעיקר את עצמך וחברי סיעתך. הימנע משימוש במבנה זה לצרכים פוליטיים". סיים חבר המועצה את המכתב.

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו