מבזקים

הצצה: השיאים שנשברו במצ'ינג של ויז'ניץ

52 מיליון ₪ ב-36 שעות ו-70,000 תורמים: קמפיין 'תנו לבבכם' של ויז'ניץ שבר את כל השיאים שנרשמו עד כה ב"טרנד המצ'ינגים"

חרדים6.6.2019 | 12:23

שוקי לרר

קשה היה לפספס במהלך השבוע החולף את קמפיין 'תנו לבבכם' של ויז'ניץ ברחוב החרדי ובכלל. עם יעד שאפתני של 44 מיליון ₪, רעל בעיניים, תכנון מוקפד וגם התעלמות מהקנטות שונות (שוב מאצ'ינג????) הוכיחו אנשי החסידות שההספדים לגיוס ההמונים היו מוקדמים מידי.

52 מיליון ₪ זהו סכום העתק שגייסו אנשי החסידות בתוך 36 שעות בלבד. ממוצע של למעלה מ-1.4 מיליון ₪ בכל שעה. מדהים.

יצוין כי מדובר ב-8 מיליון שקלים מעבר ליעד הראשוני של הקמפיין שעמד על 44 מיליון ₪.

הלאה, ברגעי השיא של הקמפיין, השעות האחרונות שלו, הגיע היקף התרומות למאה תרומות לשניה (!).

מי שהובילו בפועל לגיוס סכום העתק הזה הם יותר מ-4500 מתרימים וקרוב ל-70,000 תורמים. וכן, גם המספרים הללו הם תקדימיים בז'אנר.

כאמור, כל המספרים של קמפיין 'תנו לבבכם' של ויז'ניץ הם הגבוהים ביותר שהושגו עד כה במגה ושיטפון המצ'ינגים שנערכו במגזר החרדי מאז פרוץ התופעה לחיינו. בשום קמפיין לא הושג סכום כל כך גדול בפרק זמן כל כך קצר ובהשתתפות כל כך הרבה תורמים ומתרימים.

בחברת קוזמאצ' שדרכה התבצעה ההתרמה הגדולה חולקים שבחים להתנהלות של ויז'ניץ של משרד הפרסום 'שחור לבן' שהפיק את הקמפיין הפרסומי. "המספרים מדברים בעד עצמם. הוכח שבהיערכות נכונה וחלוקת עבודה ברורה אפשר לעמוד בכל יעד בכל נקודת זמן", אומר מנכ"ל קוזמאצ' ג'וסף בורנשטיין ל'בחדרי חרדים'.

לדבריו, "אנחנו נערכנו לקמפיין הזה במשך שבועות ארוכים, כשמהרגע הראשון הבחנו בהתנהלות הרצינית וממוקדת המטרה של כל הגורמים שנטלו בו חלק. המספרים הפנומנלים שהושגו מספרים בסופו של דבר גם את הסיפור הזה".

מנכ"ל קוזמאצ' יחד עם מנכ"ל איגוד מוסדות ויז'ניץ ישעיה יענקל ורטהיימר ומנהל הקמפיין ישראל שטנגר.

 

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו