מבזקים

נכדו של בעל ה'אני מאמין' הלך לעולמו

מאות מלווים למנוחת עולמים את עורך הדין ר' אהרן זילברצן ז"ל, מיקירי חסידות מודז'יץ, שהיה דבוק לאדמו"ר -  נכדו של ר' עזריאל דוד פאסטאג הי"ד, מחבר הניגון המפורסם 'אני מאמין' 

ברוך דיין האמת10.5.2019 | 13:58

אבל בחסידות ר' אהרן זילברצן ז''ל עם יבדלחט"א מורו ורבו הרבי ממודז'יץ צילום: ארכיון בחדרי

 

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה הגיעה הידיעה המעציבה על פטירתו של עו''ד הרה''ח ר' אהרן דוד זילברצן ז"ל, שבתקופה האחרונה נחלה והבוקר נלקח לבית עולמו למגינת לב בני משפחתו וידידיו ובית חצר הקודש מודז'יץ - והוא בן 73.

המנוח היה דבוק בלב ונפש לאדמו"רי בית מודז'יץ זי''ע ויבדלחט''א האדמו"ר שליט''א, שכיבדוהו וחיבבוהו בהיותו נכדו של הרה''ח ר' עזריאל דוד פאסטאג הי''ד - מחבר הניגון המפורסם 'אני מאמין'.

רק בשנה האחורנה זכה להוציא לאור על ידי היכל 'בשירי זמרה' של חסידי מודז'יץ דיסק מיוחד ובו אוצר בלום של ניגוני זקינו הי''ד שהתקבל בשמחה בכל תפוצות ישראל.

בחול המועד פסח לפני שבועיים, הגיע מורו ורבו האדמו"ר ממודז'יץ לביקור חולים בביתו בבני ברק.

המנוח היה גומל חסדים עם כל אחד ואחד דרך משרדו הצנוע בבני ברק. ידידו מספר כי לפני כמה שנים הסתבך עם איש עסקים שרימהו,ו לאחר שפנה לר' אהרן מיד סייע לו בכל מה שנדרש שלא על מנת לקבל פרס.

יום היארצייט של זקינו נקבע ע''י מרן ה'חזון איש' זצ"ל ליום א' דראש השנה ובכל שנה ושנה היה משלם את הדבש שהאדמו"ר שליט''א חילק לכל הקהל בליל ראש השנה.

בישיבת הישוב בתל אביב למד באותו שיעור יחד עם ידידו עוה''ד ר' יעקב וינרוט ז''ל שנלב''ע בשנה האחרונה.

מסע ההלוויה יצא היום ערב שבת קודש פרשת אמור בשעה 13:00 מביתו רחוב נחום 7 בבני ברק לבית החיים פוניבז', שם ייטמן. 

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו