מבזקים

אר"נ בארה"ב: הרוגים ופצועים במתחם בילוי

שוב היד קלה על ההדק: אדם שנכנס למתחם בילוי בקליפורניה, פתח בצרור יריות לעבר המבלים במקום, לא לפני שניטרל את השומר בכניסה - התוצאה לעת עתה: 6 הרוגים ומעל 20 פצועים

חדשות בעולם8.11.2018 | 10:49

Pixabay

שוב טבח בארה"ב: גבר שנכנס לתוך מתחם בילוי בעיר ת'אוזנד אוקס שבקליפורניה, טבח ביריות מבלים במקום, רצח לפחות שישה מהם ופצע עוד כמה עשרות.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת המקומיים, אירוע הירי התרחש במסגרת אירוע של תלמידי קולג'. עוד על פי הדיווחים, החשוד ירה בשומר בכניסה והשליך פנימה מספר רימוני עשן, לאחר מכן נכנס והחל לרסס ביריות את השוהים במתחם.

כוחות משטרה גדולים במקום.

עד ראייה סיפר ל-ABC: "במקום היו אנשים צעירים, פשוט נהנו... ואז הגיע המטורף הזה והתחיל לירות".

עד ראייה אחר סיפר: "כל חברי יצאו החוצה. לקח בין 15-10 דקות עד שהכול נגמר. זה היה אירוע של קולג'. היו ליורה אקדחים רבים. שמעתי לפחות 20 יריות עד שהצלחתי לצאת".

השריף המקומי של מחוז ונטורה מסר תצהיר בפני העיתונאים במקום ואמר: "כשהשוטרים הגיעו למקום, עדיין נשמעו יריות. אנחנו יכולים לאשר שיש מספר נפגעים במקום, כולל סגן שריף אחד שנפגע גם הוא. איני יכול לפרט את חומרת הפציעה וכמות הפצועים המדויקת, אבל לפחות שישה נפצעו. היורה טרם נתפס".

עם זאת, כתב חדשות החוץ ערד ניר מדווח ב'רשת 13' כי על פי אחד הדיווחים, היורה נתפס ונעצר.

קונסול ישראל בלוס אנג'לס מוסר, כי מבדיקה ראשונית נראה שיש כ-6 נפגעים. לא ברור אם הרוגים או פצועים. היורה השתמש באקדח, ירה בשומר ובקופאית של הבר/מסעדה. לפי הדיווחים נראה שרוב הנפגעים הם צעירים מקולג' Callutren הסמוך.

עוד נמסר, כי בשלב זה לא ידוע על נפגעים ישראלים.

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו