מבזקים

הדריסה בביתר; השוטר זעק: "תעצור, אתה תהרוג אותי"

כתב אישום חמור הוגש היום נגד נהג הרכב שנמלט משוטרים בשבוע שעבר בביתר עילית, כשאחד מהם תלוי אל רכבו, ותוך שהוא דורס אותו לאחר מכן למרות תחנוניו וזעקותיו

חדשות בארץ5.11.2018 | 14:26

אילוסטרציה | דוברות המשטרה

בבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש היום (שני) כתב אישום נגד הנוסע שדרס שוטר בביתר עילית בשבוע שעבר - ונמלט.

בכתב האישום מפורט, כי ביום ראשון, במהלך הימלטות תושב קריית ארבע (33) משוטרים שעיכבו אותו לצורך בדיקה שגרתית בביתר עילית, "ובעוד אחד השוטרים תלוי באוויר על דלת רכבו במטרה למנוע את הימלטותו", הוא נסע במהירות והתעלם מקריאות השוטר לעצור את הרכב.

לאחר נסיעה של כ-100 מטרים על כביש מרכזי, במהלכה חזר השוטר וצעק אליו "תעצור, תעצור. אתה תהרוג אותי", עף השוטר לעבר הכביש, "ובעודו מוטל על הכביש, עלה הנאשם עם חלקו האחורי של הרכב על פלג גופו התחתון של השוטר, ומיד לאחר מכן - וחרף העובדה שהבחין בפגיעה - המשיך בנסיעה מהירה ועזב את המקום מבלי לעמוד על תוצאות הפגיעה ומבלי להזעיק עזרה".

כזכור, השוטר נותר אז מוטל על הכביש ונגרמו לו חבלות חמורות בעקבות התנהגות הנוסע.

במהלך הדיון בו הוגש כתב האישום הוגש על ידי עו"ד מיכל אזולאי מפרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), התבקש בית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

ההאשמות החמורות נגד הנוסע, הינן בעבירות של בגין חבלה בכוונה מחמירה, הפרעה לשוטר, עבירה של הפקרה אחרי פגיעה ועבירה של נהיגה ללא רישיון.

כיכר השבת

שתף כתבה זו