מבזקים

גפני טוען: 'אין שום דיל סביב הסכם הגיוס'

חברי הכנסת והנציגים המקומיים של 'דגל התורה', מתכנסים בשעה זו לפתיחת מטה המפלגה בירושלים, בצל הפילוג החרדי בעיר שמתבטא בריצה ברשימות נפרדות ותמיכת התנועה הליטאית במשה ליאון לראשות העירייה

מקומי10.10.2018 | 15:36

חברי הכנסת והנציגים המקומיים של 'דגל התורה', מתכנסים בשעה זו לפתיחת מטה המפלגה בירושלים, בצל הפילוג החרדי בעיר שמתבטא בריצה ברשימות נפרדות ותמיכת התנועה הליטאית במשה ליאון לראשות העירייה.

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני נשא דברים במהלך הטקס, והתייחס להחלטה בנושא התמיכה לראשות. לדבריו, "גדולי התורה תמכו במשה ליאון בקדנציה הקודמת וגם בקדנציה הזאת. אין שום דיל ושום הסכם, לא על הגיוס ולא על כלום. תומכים בו כי הוא עם מירב הסיכויים לכהן כראש העיר ירושלים וכך בעזרת השם יקרה".

גפני הוסיף בנאומו ,"המלחמה היא לא נגד אף אחד, היא למען ילדי קרית יובל ורמות ושכונות כמו גילה ועוד, שסובלים כי הם חרדים ולא זוכים לתנאים בסיסיים רק בגלל שהם חרדים".

עמיתו למפלגה, ח"כ אורי מקלב, התמקד גם הוא בטענות כלפי 'דגל' במהלך פתיחת המטה הירושלמי. מקלב אמר, "אנחנו לא טירונים פוליטיים, שקלנו את כל השיקולים, גם של המועמד החרדי, הציבור עם משה ליאון ואנחנו נרוץ איתו בעזרת ה' עד לניצחון".

באשר לפילוג בריצה למועצת העיר הדגיש מקלב, "לא נגרר למחלוקת, נדגיש את הטוב שלנו ובעז"ה נהיה הסיעה הגדולה ביותר בירושלים".

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו