מבזקים

קוקה-קולה ישראל: אחרי 40 שנה, הנשיא והמנכ"ל פורש

לאחר גל שמועות, הכחשות ופרסומים שונים דרמה ניהולית בקוקה-קולה ישראל • הנשיא והמנכ"ל רוני קוברובסקי פורש מהחברה המרכזית לייצור משקאות קלים • יורם שגיא, מנכ"ל הקבוצה יאייש את מקומו

כלכלי9.10.2018 | 09:02

מפעל הייצור קוקה קולה | צילום: Yaakov Naumi, פלאש 90

אחרי 40 שנות עבודה רצופות בחברה המרכזית למשקאות קלים, קוקה-קולה ישראל, מתוכן כשני עשורים כנשיא ומנכ"ל, רוני קוברובסקי עוזב את החברה בגיל 67, הרבה לפני פרישתו הבלתי צפויה. יצוין כי, למרות דיווחים ושמועות שונות שהוכחשו, נראה היה כי האיש החזק בחברה ימשיך בתפקידו.

ל'ביזנעס' נודע, כי הפרישה מגיעה לאחר שפטרונו של קוברובסקי – מי שהיה איש אמונו של מוזי ורטהיים המנוח, מייסד החברה שנפטר לפני שנתיים – הוחלף על ידי בנו, דודי ורטהיים בעמידה בראש קוקה-קולה ישראל, חברת המזון הרביעית בגודלה בישראל. ורטהיים הבן, ביקש לערוך שינויים מבניים בהנהלה, ואת מקומו של קוברובסקי יאייש יורם שגיא, מנכ"ל קבוצת קוקה-קולה ישראל שכיהן בתפקידים ניהוליים בכירים בקבוצה, בשני העשורים האחרונים.

קוברובסקי יסיים את תפקידו בסוף שנת 2018.

"לרוני תרומה משמעותית בקידומה ובהתפתחותה של החברה המרכזית בישראל ובחו"ל, ושל תעשיית המזון בישראל. אני מודה לרוני בשם החברה ועובדיה על עשרות שנים של עשייה פוריה", אמר דודי ורטהיים, בעל השליטה ויו"ר החברה.

ביזנעס - לכתבות נוספות באתר לחצו כאן

שתף כתבה זו