מבזקים

העדות שארי נשר הרכיב - לא אמינה

חוקרי המשטרה שגבו את העדות מאדם שהגיע ראשון לזירת התאונה שבה נהרג ארי נשר ז"ל וטען כי הוא זה שהרכיב את חברו ולא להפך, מצאו כי לא ניתן להסתמך על עדותו. כך, חוזרת למרכז השולחן העדות ולפיה חברו של נשר היה זה שהרכיב אותו על האופניים בזמן התאונה הקשה

חדשות בארץ8.10.2018 | 20:04

באדיבות 'החדשות'

המשטרה פסלה את העדות ולפיה ארי נשר היה זה שהרכיב את חברו: בעקבות העדות שהגיעה למשטרה ובמרכזה הטענה כי ארי נשר ז"ל רכב על האופניים החשמליים בזמן התאונה, הגיעו החוקרים לביתו של עד הראייה וגבו ממנו עדות מפורטת. במהלכה, הגיעו החוקרים יחד עם העד לזירה וניסו לשחזר יחד את מה שראה. אחרי שעות של גביית עדות וביצוע פעולות חקירה מעמיקה הגיעו החוקרים למסקנה כי לא ניתן להסתמך על עדותו, כך נודע היום (שני) לכתבנו.

החוקרים סבורים אם כן, כפי שנמסר לפני שנודע על העדות, כי ארי לא הרכיב את חברו על האופניים החשמליים. גורמים במשטרה הדגישו כי חרף העדות החדשה שנבדקה ברצינות ובקפידה, החומר הראייתי מצביע על כך שארי נשר היה זה שהורכב.

כזכור, קודם למתן העדות שנדחתה זימנו במשטרה את הנער השני לחקירה באזהרה, ובמסגרתה התפתח עימות חריף בין משפחתו לחוקרים. דוברת המשטרה מירב לפידות הטיחה בו כי יש לו אחריות למותו של נשר. מנגד, תקפו ההורים את לפידות וטענו כי היא משקרת.

האופניים שעליהם רכבו השניים בזמן התאונה היו בבעלותה של חברה שלהם ולא בבעלות של אחד מהם, ולכן קיים קושי לשער בקלות מי רכב ומי הרכיב. במשטרה הוסיפו אז כי יש בידיהם ראיה נוספת המעידה על כך שארי נשר הורכב על האופניים ולא להיפך - בניגוד לעדות שנמצאה לא אמינה.

mako

שתף כתבה זו