מבזקים

רשות שדות התעופה בהתקפה על אל על: "משבשת פעילות"

דובר רשות שדות התעופה פרסם הערב הודעה חריגה בחריפותה ● "נדהמנו הערב לשמוע שהכישלונות החוזרים ונשנים במהלך השנים האחרונות של חברת התעופה אל על יוחסו לנמל התעופה בן גוריון,  חברת אל על משבשת את הפעילות המבצעית של השדה וגורמת להוצאות מיותרות לרש"ת"

רכב ותחבורה4.10.2018 | 20:31

משה שי, פלאש 90

"נדהמנו הערב לשמוע שהכישלונות החוזרים ונשנים במהלך השנים האחרונות של חברת התעופה אל על בדירוגה הנמוך בדיוק המבצעי והקשיים באיוש צוותי טיסות בחברת אל על מאז שעות הבוקר יוחסו לנמל התעופה בן גוריון". כך הודיע הערב (ה') עופר לפלר, דובר רשות שדות התעופה. מדובר בהודעה חריגה הנובעת מהשיבושים הרבים בטיסות אל על מהבוקר, שיבושים שנבעו משרשרת של תקלות ובעיות באיוש צוותים.

"לאורך השנה האחרונה פגעו שיבושי חברת אל על הן בדיוק המבצעי של החברה והן בדיוק המבצעי של נמל התעופה בן גוריון נמל הבית ממנו יוצאות טיסות החברה. רשות שדות התעופה רואה בחומרה את הפגיעה בציבור הנוסעים של חברת אל על אשר משבשת את הפעילות המבצעית של השדה וגורמת להוצאות מיותרות לרש"ת.

"מיותר לציין כי כל מאות הטיסות של למעלה מ-120 חברות שפועלות בנתב"ג יצאות בזמן", כך ההודעה החריפה.

אתמול פרסמנו כי אל על דורגה במקום ה39 מתוך 42 חברות תעופה ברשימת החברות המאחרות. נמל התעופה בן גוריון דורג גם הוא במקום נמוך אל מול כ400 נמלי תעופה.

גלובס

שתף כתבה זו