מבזקים

מחסור בטייסים? עובדי אל-על מדווחים היום על עיכובים בטיסות

הנוסעים המתוסכלים מספרים כי נציגי אל-על בנתב"ג מנמקים את העיכובים ב"מחסור בטייסים" ● נוסע בטיסה לפריז: "זה כמו שיטת סלמי. משעות הבוקר כל שעה דוחים את הטיסה בעוד שעה"

רכב ותחבורה4.10.2018 | 13:12

יח"צ

נוסעי אל-על חווים מהבוקר (ה') עיכובים בטיסות. טיסת 323 לפריז אמורה לצאת בשעה זו (12:45) במקום ב-9:00 בבוקר. טיסת אל-על לרומא מספר 385 נדחתה מ-7:00 בבוקר לשעה 14:30. בהמשך גם טיסות לניו-יורק ולהונג-קונג שמתוכננות לערב כבר עודכנו להמראה בעיכוב של כשעתיים.

הנוסעים המתוסכלים מספרים כי נציגי אל-על בנתב"ג מנמקים את העיכובים ב"מחסור בטייסים", כך לפי נוסע בטיסה לפריז, שהלין כי "זה כמו שיטת סלמי. משעות הבוקר כל שעה דוחים את הטיסה בעוד שעה".

גורם אמר ל"גלובס" כי בימים האחרונים חווה אל-על בעיות לנוכח הצבת טייסים ואיוש טיסות ברגע האחרון. ככלל, אל-על לא מאיישת את כל טיסותיה, וכ-30% מהן מאוישות בפנייה לטייסים כיממה או שתיים לפני טיסה. כעת נוצר "צוואר בקבוק" מתגלגל של טיסות מעוכבות שהופכות את הלו"ז של אל-על לבעייתי.

מחברת אל-על נמסר בתגובה: "בשל סיבות מבצעיות חלים היום עיכובים במספר טיסות אל-על. החברה עושה כל שביכולתה להוציא את הטיסות בהקדם האפשרי. אנו מתנצלים מאוד על אי-הנוחות שנגרמה ללקוחותינו". 

גלובס

שתף כתבה זו