מבזקים

הרכב התהפך והתרסק על מעקה ההפרדה: צעירה בת 22 נהרגה בכביש 6

תאונת דרכים קטלנית סמוך לכביש 6, בה נהרגה צעירה וארבעה נוספים נפצעו. בין הפצועים שני צעירים במצב קשה, ושניים נוספים במצב קל-בינוני. "הרכב היה עם חלקו האחורי על מעקה ההפרדה", שחזר הפרמדיק שטיפל בפצועים

חדשות בארץ10.8.2018 | 09:12

צעירה בת 22 נהרגה הבוקר (שישי) בהתהפכות רכב בכביש 6 סמוך לקריית גת. בתאונה במחלף מאחז נפצעו גם שני צעירים כבני 20 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית, ושניים נוספים במצב קל-בינוני.

 

פרמדיק מד"א ג'וש ויינשטיין שהיה בזירת האירוע סיפר כי "הרכב שהיה מעורב בתאונה עם חלקו האחורי על מעקה ההפרדה ומעוך, והנוסעים שנפגעו היו שכובים על הכביש. ביצענו סריקה מהירה והערכה ראשונית של הזירה, ובת ה-22 הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בה בדיקות רפואיות, אבל היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותה". ארבעת הפצועים הנוספים טופלו על ידי צוותי מד"א ופונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

תאונת דרכים בכביש 6 (צילום: כביש 6)

בכביש 4 נפצע הבוקר גבר בן 31 באורח בינוני, ואדם נוסף נפצע באורח קל בתאונה במחלף דרור לכיוון קדימה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים מאיר שבכפר סבא. באילת נפצעה אמש נערה בת 16 באורח בינוני ברחוב העפרוני. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לנערה ולשני פצועים קל, ופינו את השלושה לבית החולים יוספטל בעיר.

וואלה

שתף כתבה זו