מבזקים

במיוחד בשבילכם: אפליקציית 'לאומי קארד' למגזר החרדי

ההמתנה משתלמת; 'לאומי קארד' שמחה להשיק את האפליקציה המותאמת למגזר החרדי. כל השכלולים והתוספות, עכשיו גם אצלכם באפליקציה כשרה למהדרין | הפרטים המלאים בכתבה שלפניכם.

פינת האפליקציה26.3.2018 | 19:52

'לאומי קארד' שמחה להשיק את האפליקציה המותאמת למגזר החרדי. עם אופציה לקבלת קוד אימות טלפוני (במקום sms) ועוד מגוון אפשרויות שיקלו עליכם את השימוש בכרטיס 'לאומי קארד' שברשותכם.

אנו ב'לאומי קארד' נותנים שירות כיום לכ- 2.6 מיליון כרטיסי אשראי בישראל. ומטבע הדברים עשרות אלפי לקוחות נמנים על המגזר החרדי. חברתנו פועלת כל העת להנגשת השימוש במוצר לכלל האוכלוסייה ואנו רגישים לצרכיו של המגזר החרדי. בהתאם לזאת השקנו את האפליקציה החדשה והמותאמת במיוחד עבורכם. המילה האחרונה בטכנולוגיה, בלא לוותר על קוצו של יוד מבחינה הלכתית וכך לאפשר לכם להנות ממגוון האפשרויות באפליקציה שלנו.

באפליקציית 'לאומי קארד' תוכלו בין היתר לצפות בפירוט חיובים, ליצור קשר עם המוקד, להעביר כסף לחבר ומה לא? הרשימה הכמעט מלאה, לפניכם:

- החיובים שצריכים לרדת - השקענו בתצוגת חיובים חכמה שיודעת לעשות את הדברים הבאים: לסנן את העסקאות על פי מה שתגידו לה, להציג את החיובים הקרובים לכל הכרטיסים יחד או לכל כרטיס בנפרד, להציג את החיובים הקודמים עד שנה אחורה, לחפש עסקה ספציפית ש"הלכה" לאיבוד, לשתף פרטי עסקה ולהציג עסקאות שבוצעו כמעט בזמן אמת (אישורים).

- לאומי קארד בשלט רחוק - ההיסטוריה מספרת שפעם היו אנשים מצלצלים למוקד השירות כי הכרטיס נשבר, נבלע, אבד או נגנב. בשנת 2018 אתם יכולים לבצע את כל הפעולות האלה בשלט רחוק באמצעות האפליקציה שעובדת 24/6 בכל מקום בעולם, ולא מתעייפת לעולם. תרצו מה שתרצו: לחסום את הכרטיס לעסקאות טלפוניות או אינטרנטיות בארץ או בחו"ל? לחסום את האפשרות לביצוע עסקאות בבתי עסק בחול? להמיר נקודות תעופה? לבדוק מה יתרת המסגרת? הכל הולך בשלט רחוק דרך האפליקציה.

- העברה ובקשת כספים ברגע וחצי - עושים על האש? קונים מתנה משותפת לחבר? נגמר הזמן שליוסף חיים לא היה בדיוק 115 ₪ להחזיר ליחזקאל אז יוסף חיים ספג כמו ספוג את העלויות. נשמע כמו שאלה בחשבון? כבר לא. מעכשיו אפשר להעביר או לבקש כספים ברגע וחצי בלי בעיה. כמה? זה כבר תלוי בכם ובתקנון שלנו.

- הלוואות וחיוב קבוע - האפליקציה הזו, באמת שיודעת לעשות קסמים גם כשמדובר בהלוואות. אפשר לקבל הלוואה במהירות ובקלות, לדחות את תחילת ההחזר או להתחיל להחזיר במידי, בתשלומים קבועים או משתנים. כל זה בשלושה שלבים פשוטים. ונניח שתרצו לעדכן או לבטל חיוב קבוע? מה אתם יודעים, גם את זה היא עושה בקלות.

- שירות לקוחות - צריכים שירות, תמיכה או גלגל הצלה? דרך האפליקציה אפשר לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב- SMS (כן, כן! נציג אמיתי ולא רובוט). כמובן שניתן גם לחייג אלינו למוקד שירות הלקוחות, אבל מי צריך להתקשר כשיש SMS?

- תשלום בנייד זה העתיד - הגעתם לבית עסק עם מסוף חדש וחכם? זה הזמן לשלוף את הנייד, להצמיד אותו למסוף, לשלם ב- TAP ולהתחדש.

מה עוד? יהיה מעניין זה בטוח!

האפליקציה שלנו שומרת סוד קשוחה ומאובטחת באמצעים מחמירים .בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון השירותים הדיגיטליים של לאומי קארד המפורטים באפליקציה ובאתר לאומי קארד. 

להורדת האפליקציה: לחצו כאן

שתף כתבה זו